ALTIN KİRAZ’DA MUTLU SON
  • 3.6.2015 14:17:00

Kemalpaşa Belediyesi tarafından bu yıl 45’ncisi düzenlenen Altın Kiraz Fesitvali, Kaya'nın verdiği konserle sona erdi. Çok sayıda vatandaşın katıldığı gecede Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu, vatandaşlarla birlikte sahnede halay çekti, şarkılara eşlik etti.

Kemalpaşa Belediyesi tarafından bu yıl 45'ncisi düzenlenen Altın Kiraz Festivali, Serkan Kaya'nın verdiği muhteşem konserle sona erdi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Adayı Prof.Dr. Nükhet Hotar'ın da katıldığı gecede, Kaya'nın birbirinden güzel şarkıları Kemalpaşalılar için seslendirdi. Konser de ayrıca Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu’nun sahneye çıkıp vatandaşlarla birlikte halay çekmesi, izleyenlerden büyük alkış aldı.

Festivalin son gününde konsere saatler kala Dere Mesire Alanı Amfitiyatrosu’na gelen Kemalpaşalılar, sunucu Burak Aygün’ün remix ve sahne performansıyla akşam ki konser için kendini hazırlarken; heyecanlı bekleyiş yerini tempolu şarkılara bıraktı.

İstanbul’dan gelen ekibiyle sahneye çıkan ünlü sanatçı Serkan Kaya, repertuarından seçtiği parçaları büyük bir coşkuyla seslendirdi. Konserine kısa bir ara veren Kaya, Kemalpaşa’da olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Kiraz diyarında olmaktan ve sizlerle buluşmaktan mutluluk duyuyorum. Genç belediye başkanımıza bizleri davet ettiği için teşekkür ederim” diye konuştu. Seyircilerin zaman zaman ellerinde telefonların ışığıyla eşlik etiği Kaya ve ekibi, yaklaşık 1 saat sahnede kaldı.

HALAY ÇEKTİ
Festival gecesinde şarkılara kendisi de eşlik eden Başka Uğurlu, Kaya’nın daveti üzerine sahneye gelerek vatandaşlarla halay çekti. Son derece keyifli olduğu gözlenen Başkan Uğurlu, “Ben sevgili sanatçı kardeşimizi İstanbul’da dinlemiş ve çok beğenmiştim. Şimdi kendisi ilçemize gelerek bizlere güzel bir konser verdi. Teşekkür ediyoruz bu güzel geceyi bize yaşattığı için” dedi. Gecenin sonunda Başkan Uğurlu, sanatçı Kaya’ya kiraz ve plaket hediye etti.

Bu sayfayı beğendiniz mi ? Paylaşabilirsiniz...