BAŞKAN UĞURLU VATANDAŞLARLA HALAY ÇEKTİ
  • 15.7.2015 15:40:00

Ramazan ayının son günlerinde Kemalpaşa’daki etkinlikler de tüm hızıyla devam ediyor. Vatandaşlarla bir arada olmaya özen gösteren Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu, düzenlenen sıra gecesinde halay çekip türkülere eşlik etti.

Ramazan Ayı’nın bitmesin birkaç gün kala, Kemalpaşa’daki belediye etkinlikleri de tüm hızıyla sürüyor. Yoğun Ramazan mesaisi içinde Kemalpaşalılarla bir arada olmaya özen gösteren ve vatandaşlarla her gün bir programa katılan Kemalpaşa Belediye Başkan Arif Uğurlu, katıldığı programda ise halay çekip, türkülere eşlik etti.

Bir ay boyunca birçok etkinliğe ev sahipliği yapan Kemalpaşa Adnan Menderes Demokrasi Parkı, yine çoşku dolu gecelerinden birisini yaşadı. İftar saatinin hemen ardından başlayan ve gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden Anadolu Ezgileri Programı ve Sıra Gecesi’nde, Anadolu’nun birbirinden güzel türkülerini Mehmet Kendirci ve Erol İşçan seslendirdi. Halkın yoğun ilgi gösterdiği gecede vatandaşlarla birlikte türkülere eşlik eden ve alkışlarla tempo tutan Başkan Uğurlu, halay çekmeyi de ihmal etmedi. Müzik dolu gecenin ardından vatandaşlarla sohbet eden Başkan Uğurlu, “Bizler vatandaşlarımızın mübarek Ramazan Ayı’nı en iyi şekilde geçirmesi için çalıştık. Bunda da başarılı olduğumuzu, yüzlerdeki tebessümden anlıyoruz. Bu bizi çok mutlu ediyor. Bu çoşkunun gönüllerde sürmesini diliyoruz” ifadesinde bulundu.

 

Bu sayfayı beğendiniz mi ? Paylaşabilirsiniz...