BAŞKAN UĞURLU’NUN BAYRAM MESAİSİ
  • 17.7.2015 15:58:00

Kemalpaşa Belediyesi’ndeki memur ve işçi, çalışma arkadaşlarıyla bir araya gelen Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu, onlarla hem bayramlaştı hem de aileleriyle birlikte onları iftar yemeğinde ağırladı.

Ramazan Bayramı olması sebebiyle belediye personeliyle bir araya gelen Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu, mesai arkadaşlarıyla hem bayramlaştı hem de onlar adına verilen iftar programına katıldı. Bu yıl 17-19 Temmuz 2015 tarihlerinin Ramazan Bayramı’na denk gelmesi sebebiyle öğleden sonra belediyede personelini makamında ağırlayan Başkan Uğurlu, çalışma arkadaşlarının elini tek tek sıkarak “Hayırlı Bayramlar” dileğinde bulundu. Belediyedeki bütün personelinin katıldığı bayramlaşma programında, iyi dileklerde bulunduklarını belirten Başkan Uğurlu, bir arada olmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

AİLELER AQUAPARK’DA BULUŞTU
Akşam düzenlenen iftar programında belediye personelini bu kez de aileleriyle ağırlayan Başkan Uğurlu, masaları tek tek dolaştı. Mesai arkadaşlarına kısa bir konuşma yapan Başkan Uğurlu, “Ramazan Ayı’nda bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Verdiğiniz emek ve gösterdiğiniz fedakarlıktan dolayı ilçemiz ve belediyemiz adına sizlere teşekkür ediyoruz. Biz bir aileyiz. Her şey gönlünüzce olsun. İyi bayramlar” diye konuştu. 

Bu sayfayı beğendiniz mi ? Paylaşabilirsiniz...