BAŞKAN UĞURLU İADEYİ ZİYARET
  • 8.10.2015 12:00:00

Belediyeye gelen misafirlerini ziyaret etmeyi ihmal etmeyen Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu, Soğukpınar Mahalle sakinleriyle buluştu. Çok sayıda vatandaşın katıldığı toplantıda Başkan Uğurlu, projelerini anlattı.

Yoğun mesaisi içinde bile makam kapısını kapatmadan çalışan Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu, ziyaretine gelen vatandaşlara ‘iadeyi ziyaret’ etmeyi de ihmal etmiyor. Önceki gün belediyeye gelen Soğukpınar Mahalle sakinlerini ağırlayan Başkan Uğurlu, dün akşam da onları evlerinde ziyaret etmeye gitti. Mahalle sakinleri tarafından sokakta karşılanan Başkan Uğurlu, merak edilen konulara açıklık getirdi.

Kemalpaşalılarla bir arada olmaya her zaman özen gösterdiklerini kaydeden Başkan Uğurlu, “Vatandaşlarımız, nezaket gösterip bizi ziyaret etmeye geliyor. Biz de onların bu ince davranışlarına her zaman iadeyi ziyaret ederek karşılık veriyoruz. Bizim görevimiz sadece hizmet üretmek değil; aynı zamanda halkla bütünleşerek onların istek ve önerilerini yerinde dinlemek. Bu yüzden mahalle toplantılarına büyük önem veriyoruz” dedi.

Düzenli aralıklarla ilçedeki her mahallede, toplantı düzenlediklerini ifade eden Başkan Uğurlu, “Bir belediye başkanı, toplumun istek ve önerilerini her zaman yerinde dinleyebilmeli. Çünkü bu, sağlıklı bir iletişimin anahtarını oluşturuyor. Oturduğunuz yerden siyaset yapmak ve fikir üretmek, kimilerinin kolayına gelebilir ancak doğru olan sahaya inip çalışmaktır. Biz de sahaya inip çalışıyoruz” diye konuştu. Ziyarette vatandaşların merak ettiği konuları aydınlatan ve projelerini anlatan Başkan Uğurlu, Soğukpınar’da yapılacak çalışmalar hakkında bilgi verdi. 

Bu sayfayı beğendiniz mi ? Paylaşabilirsiniz...