ARMUTLU’YA DOĞALGAZ MÜJDESİ
  • 29.12.2015 11:57:00

Doğalgaz kullanımını ilçe genelinde yaygınlaştırmak amacıyla başlattıkları girişimlerin başarılı olduğunu belirten Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu, Armutlu’nun Şubat 2016 itibariyle doğalgaza kavuşacağını müjdeledi.

Havaların soğuması ve karakışın bastırmasıyla birlikte; vatandaşların ekonomik şekilde ısınmasını sağlamak amacıyla başlattıkları girişimlerin başarılı olduğunu ifade eden Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu, Armutlu’nun Şubat 2016 itibariyle doğalgaza kavuşacağını müjdeledi.

Armutlu’daki vatandaşlarla bir araya gelen ve doğalgaz konusunda vatandaşların sorularını yanıtlayan Başkan Uğurlu, İZMİRGAZ ile yaptıkları görüşmelerin başarılı geçtiğini; beldeye doğalgaz getirilmesi konusunda son aşamaya gelindiğini söyledi.

Doğalgaz bağlantılarının yapılması için altyapı çalışmalara kısa sürede başlayacağını vurgulayan Başkan Uğurlu, “Yaptığımız görüşmeler olumlu geçti. Uzun zamandır Armutlu’ya doğalgazın getirilmesi noktasında zaten girişimlerde bulunuyorduk. Bu çalışmalarımızın karşılık bulması bizi fazlasıyla mutlu etti” diye konuştu.

Vatandaşların ihtiyaç duyduğu konularda gerekli girişimleri her zaman sürdürdüklerini kaydeden Başkan Uğurlu, “Bu konuda da hızlı şekilde yol aldık. Kısa sürede başlayacak çalışmalar sayesinde Armutlu mahallemiz, yıllardır beklediği doğalgaza kavuşacak. Vatandaşlarımız, hem evlerinin ısıtılmasında hem de mutfaktaki ocakta kullanılacak olan doğalgazı,  2016 yılının ilk aylarında itibaren kullanmaya başlayacak. Şimdiden hayırlı olsun diyoruz” dedi.

GÖRÜŞMELERİMİZ SÜRÜYOR
Doğalgaz bağlantısının yapılması noktasında Kemalpaşa’nın diğer mahalleleriyle ilgili de görüşmelerin devam ettiği bilgisini veren Başkan Uğurlu, kısa sürede buralarla ilgili de sonuç alacaklarını düşündüklerini söyledi.   

Bu sayfayı beğendiniz mi ? Paylaşabilirsiniz...