BAŞKAN UĞURLU, HALK GÜNÜ TOPLANTILARINDA HEMŞERİLERİNİ DİNLİYOR
  • 10.4.2018 10:28:00

Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu, Halk Günü toplantıları ile vatandaşların talep ve görüşlerini dinlemeye devam ediyor.

Kemalpaşa Belediyesi’nin her hafta Salı  günü gerçekleştirdiği, halkın istek ve belediyeden beklentilerini doğrudan Belediye Başkanına ilettiği 'Halk Günü Toplantıları' devam ediyor.

15 Temmuz Kültür Sarayı'nda gerçekleştirilen halk günleri toplantısında, Kemalpaşalılar başkanla birebir görüşme imkânı buluyor. Belediye Arif Uğurlu, amaçlarının tüm Kemalpaşalılar ile doğrudan iletişim kurmak ve sorunlara hızlı çözüm üretmek olduğunu belirtti.

Kemalpaşa Belediyesi’nin yerel yönetimde katılımcılığı sağlamak ve ortak çözümde buluşmak anlayışıyla hayata geçirdiği halk günü toplantılarında Kemalpaşalılar, her konuda taleplerini Başkan Uğurlu'ya iletiyor.  Bazı talepler anında yerine getirilirken, zaman gereken konularda ise hazırlanan form desteği ile iş takibi gerçekleştiriliyor.

Halk Günü toplantılarının çok faydalı geçtiğini belirten Başkan Uğurlu, “ Halk günü programımızda halkımızı birebir dinleme fırsatımız oluyor. Vatandaşlarımız yaptığımız toplu görüşmelerde bazı istek ve beklentileri dile getiremiyorlar. Bunun için gerçekleştirdiğimiz yerel buluşmalar ve mahalle buluşmaları programımızın dışında her hafta salı günü saat 12:00 ile 16:00 arasında hemşerilerimizle bir araya geliyor talep ve beklentilerini dinliyoruz. Halkımızın bir yandan sorunlarına çözüm üretmeye çalışırken, diğer yandan da bizlerle paylaşmak istedikleri proje ve çalışmaları da değerlendiriyoruz. Belediyemizin, karar mekanizmasına halkımızı katarak hizmet ve proje üretiyoruz” diye konuştu.

Şeffaf belediyecilik anlayışının bir gereği olarak belediyenin kapılarının vatandaşlarla her zaman açık olduğunu da söyleyen Başkan Arif Uğurlu, “ Halkımızla iç içe olmanın, olanların sorunlarını çözmenin huzur ve mutluluğunu yaşıyorum. Biz Kemalpaşa'nın bugünü ve yarınları için buradayız” dedi.

Haftanın belirli günlerinde düzenli olarak yapılan esnaf ve mahalle ziyaretleri ile birlikte ev ziyaretlerini de sürdüren Başkan Uğurlu, her hafta Salı günleri saat 12:00 ile 16:00 arasında 15 Temmuz Kültür Sarayı'nda Kemalpaşalılar ile görüşmeye devam edecek.

 

 

Bu sayfayı beğendiniz mi ? Paylaşabilirsiniz...