BAŞKAN UĞURLU, HAFTA SONU MESAİSİNDE
  • 20.10.2018 18:35:00

Her fırsatta halkla bir araya gelerek, talepleri yerinde dinleyen Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu, hafta sonu mesaisinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

Halkla iç içe olarak, ihtiyaç ve taleplerin tespitini yerinde gerçekleştiren Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu, hafta içi olduğu gibi hafta sonunda da bu geleneğini devam ettiriyor. Başkan Uğurlu, bir yandan çalışmaları yerinde incelerken diğer yandan esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek talep ve önerilerini dinlemeye devam etti.

Yerel yöneticiler olarak yaptıkları hizmetlerle esnafın ve ilçe halkının taleplerini göz önünde bulundurarak gerçekleştirdiklerini belirten Başkan Uğurlu, “Dört mevsimin güzelliğini tüm renkleri ile sunan ilçemizin değerlerini sahiplenerek, millete hizmet yolunda hemşerilerimizle bir araya gelmeye devam ediyoruz” dedi.

Kemalpaşa’yı Kemalpaşalılar ile birlikte yönettiklerine dikkat çeken Uğurlu, “Daha modern ve yaşanabilir bir kente sahip olmak adına, ortak akıl anlayışıyla hareket ederek, hizmetin en iyisine layık olan ilçemizin geleceğini şekillendirecek projelerimizi sizlerin desteği ile hayat vermeye devam edeceğiz. Gerçekleşen projeler ve yatırımlarla ilçemizin ekonomik gelişimine katkı sağlarken ticari hayatın gelişmesi ilçemize olan ilgiyi de beraberinde artırıyor. Bu da hem kalite hem de ekonomik olarak esnaf ve vatandaşlarımıza geri dönüyor” diye konuştu.

 

Bu sayfayı beğendiniz mi ? Paylaşabilirsiniz...