Kullanim Şartları
  • Bu Sayfayı Paylaş :

Kullanım Şartları

www.izmir-kemalpaşa.bel.tr alan adları altında yayınlanmakta olan, Kemalpaşa Belediyesi'nin Resmi Web Sİtesi'ndeki her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge, ticari marka ve her tür fikri mülkiyet, Kemalpaşa Belediyesi ile bağlı müdürlüklerine,birimlerine veya bağlı şirketlerine aittir. Yalnızca sahipleri tarafından ve sahiplerinin izni ile kullanılmaktadır ve telif hakları kapsamındadır. İzinsiz değişiklik yapmak, kopyalamak, kiralamak, ödünç vermek, iletmek ve yayınlamak yasaktır. Bu siteden alınan her türlü ses, görüntü, yazı içeren hiçbir bilgi ve belge satılamaz veya herhangi bir kâr amacıyla dağıtılamaz.

Kemalpaşa Belediyesi'nin sitesindeki bağlantılar sizi Kemalpaşa Belediyesi ağının dışına götürebilir. Kemalpaşa Belediyesi, bu sitelerin içeriği, doğruluğu veya işleviyle ilgili olarak, hiç bir sorumluluk üstlenmez. Bu bağlantılar iyi niyet çerçevesinde ve kolaylık sağlama amacıyla sunulmaktadır. Kemalpaşa Belediyesi, bağlantısını verdiğimiz sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir. Kemalpaşa Belediyesi, Kemalpaşa Belediyesi'ne bağlı müdürlükler,birimler,şirketler veya bu sitenin oluşturulması, üretilmesi veya iletilmesinde yer alan diğer herhangi bir üçüncü taraf bu siteye erişim veya sitenin kullanımından doğabilecek herhangi bir doğrudan, dolaylı, arızi, tali veya cezai zarar, ziyan veya hasardan ötürü sorumlu tutulamaz.

Bu sitedeki her şey olduğu gibi sunulmaktadır. Kemalpaşa Belediyesi veya bağlı müdürlük,birim ve şirketlerinden herhangi biri, bu sitede yer alan herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belgenin belirli bir amaca uygunluğunu garanti etmez.

İnternet aracılığıyla Kemalpaşa Belediyesi'ne ilettiğiniz her tür bilginin (her tür yorum, öneri, fikir, grafik, vb dahil), size veya başka herhangi bir kişiye herhangi bir ödeme yapılmaksızın, sınırsız kullanım hakkı yalnızca Kemalpaşa Belediyesi mülkiyetine geçecektir. Ayrıca, bu tür bilgiler tarafımızca gizli tutulmak zorunda değildir.

Bu internet sitesinin kullanımı sırasında herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve/veya hat ve/veya sistem arızası sonucu ortaya çıkan doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, Kemalpaşa Belediye Başkanlığı ve/veya çalışanları, bu tür bir zarar ve ziyan olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu olmazlar.

Kemalpaşa Belediyesi Web Sitesi'nde yer alan her türlü bilgi, istatistiki şekil ve değer vb, güvenilirliği genel teamüller çerçevesinde kabul edilen kaynaklardan elde edilerek derlenmiş olup, doğrulukları ve yeterlilikleri hiç bir şekilde Kemalpaşa Belediyesi tarafından garanti edilmemektedir.

18 yaşından küçüklerin, Kemalpaşa Belediyesi Web Sitesine, velileri veya vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmalarından Kemalpaşa Belediyesi sorumlu tutulamaz.

Bu siteye erişimde bulunan her tüzel veya gerçek kişi yukarıda yer alan maddelerin tümünü kabul etmiş sayılır.